تقدیر فرماندار باوی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری باوی ” منوچهر ورناصری فرماندار باوی با صدور پیامی از خلق حماسه عظیم حضور پرشور ملت بزرگ ایران اسلامی بخصوص مردم عزیز شهرستان باوی در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر کرد.

در این پیام  آمده است :

راهپیمایی روز جهانی قدس امسال در آخرین جمعه از ماه پرفیض و برکت رمضان با حضور انقلابی ، پرشور و حماسی میلیونی ملت بزرگ و روزه دار ایران همگام با سایر مسلمانان جهان بوده و با  حضور دشمن شکن خود ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین ، قطعا این مشت های گره کرده در رهایی قدس شریف از چنگال رژیم غاصب صهیونیستی تاثیر گذار است.

مردم عزیز و همیشه در صحنه شهرستان باوی  نیز همگام با آحاد مردم ایران اسلامی، با حضور غرورآفرین و  حماسه ای خویش در راهپیمایی روز جهانی قدس و در راستای تحقق آرمان مقدس که رهایی قدس شریف است با لبیک به ندای حق‌طلبی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره)  در حمایت از مردم مظلوم فلسطین برگ زرین دیگری بر افتخارات خود انباشتند.

اینجانب به پاس این حماسه بزرگ و باشکوه از حضور پرشور و آگاهانه آحاد مردم شریف و انقلابی شهرستان باوی در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر و قدردانی نموده و همچنین از مجریان برگزاری راهپیمایی، متولیان نظم و امنیت، اصحاب رسانه و همه عوامل و دست اندرکارانی که بستر لازم وشرایط مناسبی را برای خلق این حماسه عظیم آفریدند سپاسگزاری می نمایم .

 

منوچهر ورناصری

فرماندار شهرستان باوی

۳۴