پیام تبریک فرماندار باوی به مناسبت دهه ولایت و امامت

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

لبَّیک اللّهمّ لبَّیک، لبَّیک لا شریک لک لبَّیک، إنّ الحمد و النّعمه لک و الملک، لا شریک لک لبَّیک.

عید سعید قربان باشکوه ترین و زیباترین جلوه تعبد و اطاعت در برابر معبود و عالی ترین مرحله بندگی و عبودیت به درگاه حضرت باری تعالی است. عید قربان پرشکوه ترین ایثار و زیباترین جلوه تعبد در برابر سیر تقرب و بندگی خداوند متعال است.

روز عید قربان در آغاز دهه امامت و ولایت یادآور روز رهایی از دلبستگی های دنیا ،شکوفایی، ایمان و دل سپردن به رضایت محبوب است.و پایان این دهه مصادف با عید غدیر است که اساس دین و ثمره نبوت و تعیین خط مشی مسلمانان تا آخرین روز در این دنیا شکل گرفت. هر چند امسال مسلمانان به خاطر شیوع بیماری کرونا از فیض حضور گسترده در سرزمین وحی دور ماندند اما رحمت پرودگار همه جا ساری وجاری و به حول وقوه الهی برکات سرشار این روز بزرگ با تقویت وحدت، همدلی، پرهیزکاری ، ایمان ، سعادت عزت و سربلندی جوامع اسلامی همراه خواهد بود.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد بزرگ و خجسته قربان ، غدیر و دهه امامت و ولایت را به عموم ملت شریف ایران خصوصا مردم ولایت مدار و خداجوی شهرستان باوی و توفیق روزافزون ، از همه مردم عزیز جهت حفظ سلامتی خود و دیگران در شرایط ویروس کرونا از برگزاری مراسم دید و بازدید خودداری نماییم.

 

منوچهر ورناصری

فرماندار شهرستان باوی

۱۲