فرماندار باوی : در صورت عدم رعایت مردم تشدید محدودیت ها اعمال می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری باوی :

منوچهر ورناصری در جلسه قرارگاه کوید ۱۹ بر گند زدایی مستمر بازار ، ادارات  و سطح شهر تاکید کرد و افزود : با توجه به افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا و عدم رعایت نکات بهداشتی شهروندان ضمن تشدید بعضی از محدودیت ها گندزدایی بصورت مستمر انجام شود.

فرماندار گفت : با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و اخطاریه ها و هشدارهای شبکه بهداشت متاسفانه شهروندان در سطح شهر و بازار بیشتر تردد دارند که باعث پایین آمدن سنی مبتلایان به ویروس کرونا و همچنین مادران باردار در روزهای گذشته شده است که خطرات بسیار بدی را در پیش دارد لذا انتظار داریم مردم در خانه های خود باقی بمانند.

وی از افزایش نمونه گیری از افراد مشکوک مبتلا به ویروس کرونا در مراکز شبکه بهداشت شهرستان خبر داد و افزود : در راستای عدم انتشار ویروس و شناسایی هرچه سریعتر مبتلایان ، شبکه بهداشت مراکز نمونه گیری از افراد مشکوک را افزایش داده که خوشبختانه با همیاری و همکاری مردم در حال انجام است.

ورناصری دستور داد کارگروه مقابله با ویروس کرونا پس از بازرسی از کلیه واحدهای صنفی بخصوص پرتردد در صورت عدم ثبت در سامانه و یا رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی آن واحد پلمپ و جریمه سنگینی اتخاذ نمایند.

۳۴